Sanktuarium Matki Bożej Miłosiernej - Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Wojciecha B. M. - Strona główna

730 , 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. 800, 10.00, 18.00. 700, 7.30 , 18.00. Piątek od godz. 1600. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Msza św. z formularza niedzielnego dla osób pracujących i studentów, którzy z przyczyn obiektywnych nie mają możliwości wziąć udziału w niedzielnym zgromadzeniu wiernych. Pełen porządek nabożeństw i mszy św. Plan Wizyty duspasterskiej - Kolędy - w Ogłoszeniach. Pw Świętego Wojciecha Biskupa Męczennika. Plac Kościelny 4,. Tel 46 815 94 42. 46 815 81 54. Wtorek 1530 - 1730.

OVERVIEW

The web site sanktuariumbialarawska.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have crawled two pages inside the web site sanktuariumbialarawska.pl and found one website interfacing with sanktuariumbialarawska.pl. There is one social networking platforms retained by this website.

SANKTUARIUMBIALARAWSKA.PL TRAFFIC

The web site sanktuariumbialarawska.pl is seeing a fluctuation amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for sanktuariumbialarawska.pl

Traffic ranking (by month) for sanktuariumbialarawska.pl

Traffic ranking by day of the week for sanktuariumbialarawska.pl

LINKS TO SANKTUARIUMBIALARAWSKA.PL

Pompy Ciepła - studnie wiercone. Sator oferuje pompy ciepła oraz studnie wiercone. Targi ISH to największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych. Golądkowo wykonanie dolnego źródła ciepła dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego. Od połowy ubiegłego roku indywidua.

WHAT DOES SANKTUARIUMBIALARAWSKA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of sanktuariumbialarawska.pl Mobile Screenshot of sanktuariumbialarawska.pl Tablet Screenshot of sanktuariumbialarawska.pl

SANKTUARIUMBIALARAWSKA.PL SERVER

Our crawlers revealed that a lone page on sanktuariumbialarawska.pl took one thousand nine hundred and eighty-five milliseconds to stream. Our parsers could not find a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
77.55.92.138

We found that sanktuariumbialarawska.pl is employing the Apache/2 server.

SITE TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site states the following, "z formularza niedzielnego dla osób pracujących i studentów, którzy z przyczyn obiektywnych nie mają możliwości wziąć udziału w niedzielnym zgromadzeniu wiernych." I saw that the web site also said " Pełen porządek nabożeństw i mszy św." They also said " Plan Wizyty duspasterskiej - Kolędy - w Ogłoszeniach. Pw Świętego Wojciecha Biskupa Męczennika. Tel 46 815 94 42."

SEE SIMILAR BUSINESSES

Sátoraljaújhelyi Református Egyházközség Honlapja

Hova tart a világ? Széphalmi Református Missziói Egyházközség. Az ifjúsági közösség őszi tábort szervez.

Zespół Szkół w Pałecznicy 32-109 Pałecznica, ul. Św. Jakuba 43

Wizyta Świętego Mikołaja w PP w Ibramowicach. Witaj nam, witaj nam! Wszyscy się cieszymy,.

Indonesian Agate Centre

Asbak ini terbuat dari fosil kayu yang berusia ribuan tahun. Kami juga menerima pemesanan asbak dari bahan batu akik atau batu obsidian dengan bentuk sesuai keinginan dan kebutuhan konsumen. Rabu, 27 Mei 2009.

House and Land Matching Home Designs To Land For Sale

View the Satterley Communities on an easy to use map.

eek96 Emily K - DeviantArt

Forgot Password or Username? Deviant for 5 Years. This is the place where you can personalize your profile! You can drag and drop to rearrange.